Rita
Data publikacji: 2.01.2019

Rita, Ritka… słodka kitka.

Późną jesienią Rita wraz z trzema siostrami została zabrana z ulicy. Chore, zmarznięte, przerażone maluszki, które znały tylko głód i strach.

Kicia początkowo przebywała w domu tymczasowym, gdzie szybciutko nauczyła się, że człowiek nie jest taki straszny jak go malują. A nawet więcej, czasem okazuje się bardzo pożytecznym stworzeniem: daje pyszne jedzonko, przyjemnie mizia futerko, przynosi zabawki i sprząta kuwetki.

Rita uwielbia bawić się wędkami, myszkami z pluszu, piórkami, nakrętkami czy długopisami. Lubi też aktywnie spędzać czas z innymi kotami. Jest wesołą, pełną młodzieńczej energii i entuzjazmu panienką.

Jest bardzo ciekawska i gdy tylko coś gdzieś zaszura lub zaszeleści, ona pierwsza przeprowadza kontrolę.

Lubi być głaskana – gdy poczuje na główce ludzką dłoń od razu nadstawia uszko, unosi ogonek, mrruuczy… W prawdzie czasem troszkę ucieka, gdy nasza łapka wyciąga się w jej kierunku, jakby jeszcze nie chciała się pogodzić z tym, że człowiek może dawać tyle przyjemności… Ale za to, przed śniadankiem, gdy w brzuszku pusto, Malutka wywija ósemki wokół naszych nóg, ociera się i pozwala głaskać do woli…

Rita zapowiada się na cudowną towarzyszkę dla człowieka i innych kotów.

Czasami zamyka się w sobie i górę biorą strachy z czasów, gdy żyła na ulicy, bez schronienia i jedzonka, ale to na pewno się zmieni. Odrobina cierpliwości i ogrom miłości, to droga do serduszka tej małej kici.

Koteczka ma ok. 7 miesięcy. Jest zdrowa. Została odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, ma także chip i książeczkę zdrowia.

Koteczka szuka domku, który zapewni jej tyle miłości, na ile zasługuje!

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny z: Magdą 509 581 758, Agą 604 268 143

A może chcielibyście adoptować  Ritę  wirtualnie?

To bardzo proste – wystarczy napisać do nas maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) – to jedynie 1 zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć?:) Do dzieła!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC