Przystojny Henryk

Przystojny Henryk

Nasz koci przystojniak został znaleziony na jednym z łódzkich podwórek podczas mroźnych zimowych dni. Bardzo miauczał, ponieważ jego „opiekun” zostawił go tam samego, jak niepotrzebną rzecz. Więc cóż mógł począć taki wyrzucony kot? Szukał pomocy poprzez swoje przeraźliwe miauki i na szczęście ją znalazł.

Kocurek jest oszałamiająco przystojny i przy tym niezwykle dostojny. Jest dość duży, ale wcale nie gruby. Ma ok. 10 lat. To kocia oaza spokoju. Bardzo lubi głaski, mizianie i ludzkie towarzystwo – jak już zacznie się go głaskać, to nie można przestać. Łasi się, chce, żeby go trochę podrapać, a nawet robi baranki! To niesamowity pieszczoszek. I bardzo go szkoda, bo tyle czasu jest już w Mruczarni i nikt o niego nie pyta, a to naprawdę wspaniały kot.

Może trafić do domu, gdzie mieszkają inne koty, gdyż je toleruje. Jest bezkonfliktowy w stosunku do swoich kocich kolegów i koleżanek z Mruczarni. Oczywiście musi to być dom pełen miłości, bo Henio naprawdę tylko na taki zasługuje.

Jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany i zachipowany. Posiada książeczkę zdrowia. Testy na FeLV/FIV ujemne.

Jeśli ktoś chciałby znaleźć prawdziwego kociego przyjaciela, który będzie mu mruczał wieczorne kołysanki, to Henio jest właśnie takim kocurkiem.

Kontakt w sprawie adopcji: Agnieszka 604 268 143, Magda 509 581 758 albo adoptuj@przytulkota.pl Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

A może chcielibyście adoptować Henia wirtualnie?
To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) – to jedynie 1zł dziennie.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota;)
Dziękujemy w imieniu podopiecznych!

Henio kanapowiec

Henio kolaż