Prośba

Prośba
Data publikacji: 22.04.2019

Ostatnio przybyło nam kotków, które mają specjalne potrzeby. 🤕 😷 Ostatnio mamy też duży ruch w kwarantannie i szpitaliku 🏨, w których pomieszkują dzikusy, przetrzymywane przez kilka – kilkanaście dni po kastracjach lub na doleczaniu oka, szyi, czy też nogi…🐅🐆 🐈 🐅 🐆 🐈 🐅 🐆 🐈
Takie kociaki potrzebują specjalnego traktowania i specjalnych materiałów. Podczas opieki nad nimi rękawice jednorazowe oraz podkłady higieniczne zużywamy w ekspresowym 🚅 tempie. Do tej pory, bez większego zastanowienia, braliśmy nowe paczki z szafy, lecz ostatnio zaczęło nam w niej prześwitywać dno. 😿 Okazało się, że zapasy topnieją z dnia na dzień. Każdy z nas stara się coś przynieść na dyżur, domy tymczasowe zaopatrują się już czasem we własnym zakresie, lecz długo tak nie pociągniemy.

Dlatego pomyśleliśmy, że może Wy macie w domu jakiś zapomniany i niepotrzebny stosik rękawiczek lub podkładów? Albo może chcielibyście zrobić taki higieniczny prezent 🎁 naszym chorowitkom? One jak one, pewnie wolałyby, by ich nie tykać 😼… ale my będziemy Wam bardzo wdzięczni.