Promyczka pozdrawia

Promyczka pozdrawia
Data publikacji: 15.05.2019

Kim jest ta urocza burasia? To Sisi. A kim jest Sisi? Fundacyjną Promyczką, która jako małe kociątko powędrowała od nas do swojego domku. Jak widać na zdjęciach – panienka ma się doskonale! 💚 Zastanawiacie się, co wyrosło z małej, burej kuleczki? Jej Opiekunowie dają znać, że:

„Sissi jest wspaniałą mruczącą kotką. Każdy kto nas odwiedza jest zachwycony Jej urodą i komunikatywnością. 😀 Tak! Wystarczy tylko złapać spojrzenie kotki i odpowiada cichutkim „kakaka” 😅
Trochę specyficzne ma sposoby zasypiania, często ją można spotkać swobodnie wyciągniętą w najróżniejszych miejscach i kombinacjach. 😂 Bardzo lubi być głaskana po brzuszku i po wywiniętych ogonku. 😀 Razem z córką często wspólnie odrabiają lekcje. 😅 Uwielbia łobuzować i ganiać się z młodszym o 3 miesiące czarnym Hadesem, któremu po przygarnięciu do nas najzwyczajniej w świecie „matkowała”. Starszy Feliks (9 lat) z początku nie mógł zaakceptować młodej i żywotnej kociej towarzyszki. Został wyciszony obróżką behawioralną… Teraz są idealnymi kompanami, chociaż zdarza się „drzeć koty” 😂 Sissi, nazywana przez nas zdrobniale Sisiczką lub Sisiawką jest przecudowna!”

Czy nasza burasia mogła trafić lepiej? 😻 Serdecznie pozdrawiamy całą ludzko-kocią Rodzinę i załączamy wirtualne głaski dla wszystkich sierściuszków!