Polly

Data publikacji: 21.07.2020

Polly urodziła się w maju 2020 roku. Jest rozbrykaną, wesołą koteczką, która z ogromnym zaangażowaniem oddaje się zabawom ze swoimi siostrami lub, gdy siostry akurat śpią, ze swoim ogonkiem. Mała lubi również piłeczki, wędki, pluszowe myszki, dyndające sznureczki, nakrętki od butelek… Praktycznie wszystko, co nadaje się do pacnięcia łapką lub trącenia noskiem.
Wzięta na ręce rozgląda się z zaciekawieniem po okolicy, dziwiąc się światu, nowym zapachom i ogromem przestrzeni. Gdy jeszcze troszkę podrośnie, będzie z niej alpinistka jak złoto.
Kicia jest zaszczepiona i zdrowa. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem, najchętniej z jakimś kotkiem do towarzystwa.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kicię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!