Pogo

Data publikacji: 02.07.2021

Pogo urodził się we wrześniu 2020. Jest kochanym, rozbieganym i bardzo radosnym maluchem. Pomiziany gdziekolwiek od razu odpala silniczek i mruczy na całego. Kotek uwielbia zabawy wszelkiego rodzaju, bezbłędnie tropi muchy i inne obiekty latające.
Czasem, gdy się stęskni za nami, potrzebuje przytulenia lub jest po prostu głodny, zagaja do nas przepięknym, cieniutkim „miauu” i truchta do naszych nóg z ogonkiem wycelowanym prosto w niebo.
Inne koty mu nie szkodzą na nic, chociaż on raczej schodzi im z drugi i leciutko gaśnie przy dużej konkurencji do głasków, czy zabaw. Gdy kocie zagęszczenie jest duże, Pogo odchodzi sobie na boczek, wygląda przez okno, zapada w drzemkę albo bawi się samiutki piłką znalezioną gdzieś w kącie, a w razie braku piłeczki, zadowala się swoim ogonkiem.
Kotek przebywa w Łodzi, jest wykastrowany i zdrowy. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Poguś nie ma jednego oczka ponieważ zniszczył je koci katar i musiało zostać usunięte.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Pogusia wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!


fot. K. Ulańska
www.ulanka.net