PODZIĘKOWANIA DLA NASZYCH WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW!

PODZIĘKOWANIA DLA NASZYCH WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW!

Zgadniecie po zdjęciu, które nasze futerko ma swojego wirtualnego opiekuna? 😉 Oczywiście w imieniu naszych kociastych i futrzastych chcielibyśmy z całego serca ❤ podziękować Wam za wsparcie finansowe naszych podopiecznych. Cieszymy się, że nasze koty mogą na Was liczyć, a to co robicie dla nich, jest naprawdę wielkie i niesamowite!!! Jesteście w tym bezinteresowni, a nasze koty dzięki temu mają dobre dusze, które wysyłają im pozytywną energię i dają wiarę, że nie są na świecie sami! 😉 Bardzo, ale to bardzo Wam dziękujemy! Prosimy zostańcie z nami i razem twórzmy dalej idee pomagania kotom realnie i wirtualnie. Wierzcie nam lub nie, ale bez Was i Waszej pomocy finansowej nie dalibyśmy rady ogarnąć takie ilości kotów. Nie mamy żadnych sponsorów, urzędowych dotacji, czy statusu OPP. Nasze koty mają tzw. wikt i opierunek tylko i wyłącznie dzięki wpłatom ludzi dobrej woli takich jak Wy! ❤ Jeśli Was zabraknie to my sami nie poradzimy sobie z utrzymaniem ponad 50 kotów, które aktualnie są pod opieką Fundacji.

Nasze koty dziękują w tym miesiącu: Katarzynie M. ❤ Teresie K. ❤ Aleksandrze S. ❤ Agnieszce K. ❤ Dorocie i Arkadiuszowi. K ❤ Jagodzie K. ❤ Monice. B ❤ Kamilowi M. ❤ Jolancie i Tomaszowi G. ❤ Małgorzacie i Radosławowi R. ❤ Uli J-S. ❤ Katarzynie W-S. ❤ Ilonie G. ❤ Wojciechowi Z. ❤ Aleksandrze K. ❤ Jadwidze K. ❤ Ewie B. ❤ Adrianie K. ❤ Annie D. ❤ Annie L. ❤ Indze C. ❤ Annie K-R. ❤

A i zapomniałabym gdybyście chcieli wpaść i odwiedzić, pogłaskać i ukochać na żywo swojego podopiecznego, to zapraszamy serdecznie. Piszcie na emaila wirtualki@przytulkota.pl w celu umówienia się na taką wizytę. Koty będą na pewno wniebowzięte poznając Was i widząc osobiście.

Razem możemy więcej! ❤

A gdyby ktoś jeszcze chciał dołączyć do zaszczytnego grona Wirtualnych Opiekunów to proszę pisać na wirtualki@przytulkota.pl Czekamy na Was!

adoptowani wirtualnie