Podziękowania

Podziękowania
Data publikacji: 14.07.2019

Nasze kotki uwielbiają gości. Z niecierpliwością czekają na rączki do głaskania, miziania i rzucania zabawek. A my jesteśmy szczęśliwi widząc zadowolone futerka. Więc tak:

Dziękujemy Pani Izie za wizytę w Mruczarni, stos saszetek Coshida i czas poświęcony fundacyjnym mruczkom

Dziękujemy Pani Ilonie i jej Córce, które miziały, podziwiały, tuliły i obdarowały nas dobrej jakości karmą dla dzieciaków, preparatami do dezynfekcji, pokładami higienicznymi i innymi wspaniałościami.

Serdecznie dziękujemy Pani Kasi, która podarowała nam karmę specjalistyczną oraz leki. Pani Kasia niedawno musiała pożegnać swojego kociego przyjaciela, po którym spadek otrzymały nasze kotełki. Bardzo Jej współczujemy i wysyłamy ciepłe myśli, a nasze mruczki mruczą dziękczynnie.

Dziękujemy również Pani Ani, której serduszko prędzej zabiło na widok naszego słodkiego Hondzika. Trzymamy kciuki za powodzenie akcji, dziękujemy za mizianki i prezenty w postaci mleka, zdrowej karmy i zabawek dla najmłodszych.

Podziękowania ślemy również do Pani Moniki i jej Koleżanki, które wymiziały potrzebujących, wytuliły spragnionych tulenia i przytargały ze sobą wory żwiru oraz zabawki dla naszych podopiecznych.