PODSUMOWANIE NASZEGO PIERWSZEGO ROKU

PODSUMOWANIE NASZEGO PIERWSZEGO ROKU

Dziękujemy, że z nami jesteście <3 Razem odmieniamy koci los!

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich naszych: Fanów, Darczyńców, Opiekunów Wirtualnych, Domów Stałych i Tymczasowych, że dnia 28 października 2016 minął nam 1 rok formalnej działalności.


Było to dla nas bardzo pracowity rok. Wspólnie z Wami – dzięki pomocy i zaangażowaniu pomogliśmy w uratowaniu ponad 160 kocich istnień, którym znaleźliśmy nowe domki stałe <3

Ponad to realizowaliśmy aktywnie nasze cele statutowe:
✔️ograniczanie populacji zwierząt bezdomnych i niechcianych poprzez realizację programu sterylizacji.
✔️diagnostykę,
✔️leczenie,
✔️rehabilitację zwierząt skrzywdzonych, porzuconych, bezdomnych, przekazanych Fundacji poprzez zrzeczenie się
✔️pomoc społecznym opiekunom zwierząt wolno żyjących.
✔️tworzenie i popularyzację „domów tymczasowych” dla zwierząt.
✔️zbieranie środków finansowych i rzeczowych na potrzeby Fundacji, pozyskiwanie dotacji, darowizn, organizację zbiórek publicznych oraz działalność gospodarczą.


W tym czasie zdziałaliśmy bardzo dużo:
✔️ Przygotowaliśmy i wyremontowaliśmy nasz Dom Tymczasowy – Mruczarnia gdzie schronienie może znaleźć ok. 30 kotów. Powstał w ramach tego hotelik z 3 boksami dla kotów jedynaków.
✔️ Nawiązaliśmy współprace z platformami internetowymi i sklepami, które wspieraj nas w ramach finansowych i rzeczowych ( fanimani.pl, zooplus.pl, dlachroniska.pl, charytatywnie.allegrp.pl, zwierzakowo.pl, petside.pl, ideafairplay.pl)
✔️Nawiązaliśmy współpracę z Fundacją „ Azyl” w Łodzi w ramach wzajemnej pomocy.
✔️Zorganizowaliśmy dla Was w Mruczarni 3 razy Dni Otwarte, gdzie zacne grono Kociarzy mogło poznać naszych podpieczonych i porozmawiać z kotami i o kotach.
✔️Po raz pierwszy z promocją naszych działań wyszliśmy za zewnątrz do szerszego grona Kociarzy, dzięki zaproszeniu z Suprem Cat Club w Łodzi otrzymaliśmy możliwość wystawiania naszego stoiska i promocji naszych działań na XIII i XVI Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Łodzi.


To wszystko o czym piszemy i co realizujemy dało nam wiarę i siłę do dalszego działania i ratowani kocich istnień. <3

Jak widzicie angażować się w pomoc naszym kotom można na różne sposoby. Każdy Wasz gest się liczy i jest małą cegiełką w naszym wielkim i ambitnym planie niesienia dobra. Każdy z Was może nam pomóc poprzez promowanie naszych podopiecznych w internecie, wspieranie nas finansowo lub rzeczowo, adoptowanie kota, zostanie naszym Opiekunem Wirtualnym lub Domem Tymczasowym, Sponsorem, wolontariuszem. Może macie swoje pomysły jak byście chcieli nam pomóc albo chcecie z nami wejść w współpracę. Piszcie zatem na fundacja@przytulkota.pl lub w prywatnych wiadomościach na FB.


Na sam koniec chcielibyśmy wspomnieć z nostalgią nasze koty za Tęczowym Mostem, które w tym czasie były z nami i pozostaną w naszych sercach na zawsze. Garfild <3 Mimbla <3 Fionka <3 Amelka <3 Karita <3Zgredek <3 Gienke <3 Miracle <3 Marta <3 Śliwka <3 Ola <3