Pluplu
Wirtualni opiekunowie Pluplu:

Pani Ewa M.
Pani Magdalena M.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Pluplu to królewna o typowo kociej naturze. Jej granice wyznaczone są grubą kreską, dzięki której wszyscy (zarówno koty jak i ludzie) w lot chwytają, jak należy z nią postępować, by w kociarni panowały miłość i harmonia.
Miska z jedzeniem jest tylko jej. Nawet duża, dziesięcio-kocia miska. Trzeba było postawić kilka małych misek, jak się chciało, by inne koty też spożywały.
Posłanko po prawej stronie okna jest jej i jeśli komuś się to nie podoba to trudno, Pluplu będzie z tym żyć.
Gdy Pluplu czeka pod drzwiami na śniadanie, razem z nią mogą czekać wszystkie koty, lecz w takiej odległości, jak kropelki tłuszczu – od kropelki płynu do mycia naczyń na reklamach.
Gdy Pluplu postanawia zmienić pokój w którym przebywa, żaden kot nie może stać w drzwiach na drodze jej przemarszu. Nie może i już.
Gdy Pluplu chce, by ją miziano patrzy charakterystycznie i wyczekująco i wtedy można. Ewentualnie ociera się o nogi wybrańca swego serca – to też można.
Gdy Pluplu nie chce by ją miziano patrzy złowrogo, nie ociera się o nic i buczy. Gdy mimo tych sygnałów głaskacz nie odpuści, Pluplu pacnie go nieco lub/i ucieknie oburzona.
Tylko… po co gniewać kota?
Pluplu potrzebuje spokojnego domku i doświadczonego opiekuna, który będzie potrafił zaakceptować jej kocią naturę i potrzebę niezależności. Pluplu powinna być jedynym kotem w domu.
Kotka jest wykastrowana, zaszczepiona, testy białaczkowe ma ujemne. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. Jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, a w weekendy Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Pluplu wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!