Piątuś

Maluszek rozrabia już we własnym domku! Oto historia Piątusia…

Piątuś podbiega do nas zawsze, kiedy wchodzimy do jego pokoiku 🥰. Swym chłodnym noskiem sprawdza, co ciekawego przynieśliśmy, jaki mamy nastrój i chęci do zabawy 🤸♀. Bo Piątuś zabawę uwielbia ponad wszystko….

Nawet, kiedy jest zaspany, najedzony pod korek, albo ma maleńką chandrę, to wędka z piórkami zawsze poprawia mu humor, zawsze mobilizuje do radości i wyskoków pod sam sufit 😻.

Jeśli chodzi o mizianie, to ten kompaktowy kotek nie ma nic przeciwko 😽. Chociaż ostatnio, duża ilość kotów jaką zastał w kociarni sprawiła, że stał się troszkę nerwowy i z pewnym dystansem zaczął podchodzić do mizianek bez pytania. Ale, jak już się go capnie i pomizia leciutko, to koteczek nie ma w sobie wystarczającej siły, żeby odejść 😹. Kiedy poczuje dotyk na łebku, zatrzymuje się w pół kroku, mruczy pięknie i nadstawia coraz to nowe rejony do miętolenia 💘.

Z kotami Piątuś ma poprawne relacje. Urodził się około kwietnia 2022 roku, więc jeszcze rośnie; ma wszystkie szczepienia, jest zdrowy (testy FIV/FeLV ujemne) i wykastrowany.