Piąte urodziny!

Piąte urodziny!

Data publikacji: 11.11.2020

Miała być składkowa impreza, baloniki i serpentyny. Miała być muzyka, tort z pięcioma świeczkami i toast o północy. Wszystko miało być, ale zamiast tego napijemy się wirtualnego szampana i będziemy świętować zdalnie. Kochani, dzisiaj obchodzimy równe 5 lat istnienia Mruczarni! 🎉🥂🎈

Od początku naszej działalności do dzisiaj, pod naszą opieką przebywało ponad 1000 kotów. Ponad 800 z nich znalazło kochające domy. Wyleczyliśmy niezliczone ilości kotów wolno żyjących i wykastrowaliśmy całe ich zastępy. To wszystko zrobiliśmy w ciągu blisko 1830 dni.

Powiemy szczerze: nie było łatwo. Często myśleliśmy, że jesteśmy już u kresu. Psychicznie i fizycznie nie dawaliśmy rady. Z resztą, tajemnicą nie jest, że nadal nachodzą nas podobne myśli… Że pora się zamykać, bo spróbowaliśmy, ale nie wyszło, że nie damy rady, że nie możemy zadłużyć ani siebie ani tym bardziej swoich rodzin. Że to widocznie nie ten czas… Lecz wtedy, zawsze ktoś nas ratuje. Ktoś mówi dobre słowo, ktoś pokazuje inny sposób, odmienną drogę osiągnięcia celu. Dzięki takim ludziom, dzięki Wam, udaje nam się uratować kolejnego kota, opłacić kolejne kastracje, wesprzeć karmiciela lub przekazać ocieplany domek dla kotów mieszkających na dworze.

Marzymy o tym, by za kolejne pięć lat móc się z Wami podzielić kolejnymi sukcesami. Wszystkich naszych zwolenników, sympatyków i miłośników prosimy o wsparcie.

Z okazji urodzin, zorganizowaliśmy specjalną zbiórkę: https://pomagam.pl/tysiacistnien. Wszystko po to, by móc skupić się na dalszym pomaganiu kocim biedom. Tylko razem możemy podarować bezdomniakom najpiękniejszy możliwy prezent: bezpieczne schronienie i pełną miseczkę.