Persja

Data publikacji: 18.02.2021

Persja to kocia dama, która nie znosi kociej konkurencji. Ona musi być tą jedyną na salonach, oczkiem w głowie opiekuna i pierwszą myślą, która pojawia się zaraz po przebudzeniu. Bo jeśli on o niej zapomni, jeśli ją pominie lub nie pomizia na czas, ona donośnym „me – e – eeeee” mu przypomni, kto jest sensem jego istnienia…
Bo chociaż nasza królowa ma wiele talentów i komplet wszystkich, najlepszych kocich cech, to miauczeć chyba nie potrafi… Dźwięk, który wydobywa się z jej szlachetnego pysia, jest czymś między szczekaniem, skrzeczeniem i beczeniem głodnej, sfrustrowanej kozy.
Kicia urodziła się około 2012 roku. Jest wykastrowana, zaszczepiona i zdrowa (testy FIV/FeLV ma ujemne). Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najlepiej gdyby była kocią jedynaczką.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Persji, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie między godziną 11 i 18 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kotkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!