Pędzik

Pędzik
Data publikacji: 2.07.2018

Pędzik ma siedem tygodni. Pędzik lubi pędzić, ale zatrzymać się — też potrafi. Pędzik jest niby czarny, ale nie tak do końca. Tu i ówdzie obsiadły go białe plamki. Pędzik kocha swoje rodzeństwo, lubi spać wtulony w ich miękkie futerka. Lubi się z nimi bawić, ganiać i siłować.

Pędzik lubi też człowieka. Z ciekawością zerka na nasze poczynania przy kuwetce, wącha dłonie, które chcą go dotknąć, a gdy się oddalamy — tęsknie nas wypatruje.

Nie przeszkadza mu, gdy go bierzemy na ręce, tylko czasem próbuje wejść jeszcze wyżej, by widzieć więcej… Pędzik potrafi również uruchomić koci silniczek i zamruczeć tak pięknie i słodko, że dech nam zapiera.

Szukamy dla niego najlepszego domku na świecie. Kogoś kto pokocha Pędzika i jego młodzieńczą fantazję. Kogoś kto z uśmiechem pobłażania zbierze z podłogi stłuczoną doniczkę lub zmiecie rozsypany żwirek. Bo nie wiemy… Nie mamy pewności… Może wyrośnie z niego koci anioł, który będzie chodził tylko po podłodze, spał w nocy i lubił tylko mokrą karmę… A może nie…

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją prosimy o kontakt mailowy: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758, Agą 604 268 143, Moniką 660 725 010 lub Lidką 798 404 876.

A może chcielibyście adoptować Pędzika wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę nie mniejszą niż 30zł.
To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC