Patison

Patison

Data publikacji: 04.02.2021

„Cześć! Jestem Patison. W kociarni mieszkam od niedawna, ale od kiedy tu mieszkam, to na nic nie mam czasu! Co chwilę przychodzą tu jacyś ludzie i ja muszę ich przyjmować i gościć, bo reszta kotów bezczelnie śpi, albo udaje… Ciągle się o te ich człowiecze nogi ocieram, ciągle boczkiem do boczku przywieram, w oczy im patrzę, łapką trącam, robię to wszystko, co należy do kocich obowiązków. A najgorsze jest to, że ludzie myślą, że ja robię to, bo się nudzę i – jakby tych wszystkich przytulasków było mało – sięgają po wędkę i wtedy dopiero zaczyna się orka. Skaczę z największą gracją na jaką mnie stać, pazurki chowam, by kogoś z nich nie podrapać, przy lądowaniu uważam by na łapkę im nie nastąpnąć, a gdy mnie na koniec biorą na ręce, robię najsłodsze minki i zapuszczam najpiękniejsze mruczanda… No mówię Wam! Praca na dwa etaty, a przecież kot jeszcze musi mieć czas na lizanie futra i jedzenie!”
Patisonek urodził się około 2019 roku. Uwielbia się bawić zarówno z ludźmi jak i z kotami. Jest pozytywnie nastawiony do świata, kocha jeść, spać i się tulić. Prawdopodobnie jest kotem idealnym.
Kocurek jest zdrowy (FIV/FeLV – ujemne), zaszczepiony i wykastrowany. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie między godziną 11 i 18 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Patisona wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!