Papaja

Data publikacji: 01.01.2022

Papajka, gdy się ją miźnie po łepku i boczku, bez chwili wahania przewraca się na plecy i zaczyna przetaczać z prawej na lewą, zachęcając w ten sposób do głaskania brzuszka. Koteczka jest kochana i przytulaśna. Lubi się bawić, chętnie poluje na zabawki, ale raczej należy do tych spokojniejszych kociaków. Inne koty może i by jej nie przeszkadzały, gdyby nie to, że jest ich kilkadziesiąt na wyciągnięcie łapki… Papaja stara się nie wchodzić im w drogę i trzyma się na uboczu.

Koteczka zawsze wybiera człowieka i jego dużą bliskość. Nawet gdy nie mamy czasu albo ręki, by ją głaskać, ona zawsze jest gdzieś w pobliżu, wpatrzona w nasze twarze, gotowa, by gdy będziemy już mogli – podbiec i dać się wyczochrać.

Koteczka jest wykastrowana i zdrowa: testy FIV/FeLV ma ujemne. Urodziła się we wrześniu 2020. Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Mogą w nim mieszkać inne koty.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Papaję wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!