Pampuszka

Pampuszka

Data publikacji: 09.12.2021

Pampuszka uwielbia zasypiać wtulona w szyję. Jest spokojna i delikatna. Gdy inne koty szaleją, Pampi robi kilka kroczków do tyłu i przygląda się im z bezpiecznego dystansu. Pobawić się lubi a i owszem, w końcu to dzieciak jeszcze. Ale preferuje zabawy w kameralnym gronie, z piszczącą myszką, lub gdy ciocia macha przed noskiem piórkami na sznureczku. Może z wiekiem jej się to zmieni. Może jeszcze zamieni się w przebojową łabuziarę, ale wydaje nam się, że nie za bardzo…
Taki koci leniuszek z niej. Pospać, poprzytulać się do czyjegoś ciepłego brzucha, pomruczeć po jedzonku…
Pampuszka urodziła się w sierpniu 2021. Jest zdrowa i zaszczepiona. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem, w którym mieszkają inne koty, ponieważ malutka potrzebuje kociego towarzystwa.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Pampi wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!