Pablo, Guido, Inez i Wera szukają kochających domków

Pablo, Guido, Inez i Wera szukają kochających domków

Zostań opiekunem wirtualnym


Pablo, Guido, Inez i Wera to kocięta spod łódzkiego gimnazjum. Urodziły się na początku maja lub pod koniec kwietnia 2017. Ich mama, dzika kotka, została wysterylizowana i wypuszczona pod swoją szkołą, gdzie jest dokarmiana i doglądana przez pracowników. Dzieci początkowo były w bardzo złym stanie, ale dobrze zareagowały na leczenie, a ich zapadnięte brzuszki szybko się zaokrągliły.

Teraz maluszki znajdują się w fundacyjnym przedszkolu, gdzie razem z innymi kociętami brykają, śpią i z niesłabnącym zapałem wcinają jedzonko. Są bardzo ciekawskie i wszędobylskie. Szybko uruchamiają swoje silniczki i burczą, gdy tylko poczują głaski na swoich drobnych ciałkach. Pablo i Guido to dwa bure kocurki, mają charakterystyczne skośne oczka i duże uszy. Inez i Wera to czarne kociczki, mają zadarte noski i podobnie jak bracia – lekko skośne oczęta. Wszyscy korzystają z kuwety.

Kocięta są już zaszczepione, mają czipy i książeczki zdrowia. Będą wspaniałymi przyjaciółmi, a ze względu na swój wiek, łatwo zaaklimatyzują się i zaprzyjaźnią ze wszystkimi domownikami.

Dla kotków z tej wesołej ferajny szukamy odpowiedzialnych opiekunów, takich, którzy udostępnią swoje kolanka, codziennie napełnią miseczkę oraz nie będą im szczędzić czułości i troski.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl, lub pod numerami: Aga — 604 268 143, Magda — 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować kocięta wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem dzieciaków i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

bury na lezaka

bury od spoduIMG_0716_Moment

czarny na nogachIMG_0745

czarny nr 2IMG_0736

IMG_0600