Pablo

Pablo urodził się pod koniec kwietnia lub na początku maja 2017 roku. Gdy go znaleźliśmy był w nienajlepszym stanie, ale dość szybko odzyskał wigor i chęć do życia. Zapomniał już co to koci katar, mokre spanko i pusty brzuszek. Teraz biega niczym mała sarenka po fundacyjnym przedszkolu. Wciąga inne kociaki do zabawy i niechętnie kładzie się na poobiednią drzemkę. Przepada również za zabawami z człowiekiem. Chce ganiać pluszowe myszki, skakać przez poduszki, wspinać się po drapakach i fikać fikołki po podłodze Czasem przystanie na parapecie i rzuci okiem, czy wszystko na podwórku w porządku, a zaraz potem pędzi dalej, by wyciskać z życia tyle radości i szczęścia ile tylko się da.
Pablo do tej pory wychowuje się z rodzeństwem i innymi kociakami, dlatego nie będzie miał kłopotu z akceptacją nowych kompanów do zabawy. Oczywiście chętnie oddamy Pabla razem z Guidem, jego lustrzanym odbiciem, ale w pojedynkę również się odnajdzie w sprzyjającym otoczeniu.
Kociak ma czipa, jest zaszczepiony i odrobaczony.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl, lub pod numerami: Aga — 604 268 143, Magda — 509 581 758.
A może chcielibyście adoptować Pabla wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

SONY DSC