Orkisz

Data publikacji: 03.08.2021

Orkisz przeciąga się leniwie, rzuca nam senne spojrzenie i wyciąga w naszym kierunku rozczapierzoną łaputę. Orkisz jest kocim dżentelmenem w każdym calu. Gdy mamy czas na mizianie, Orkisz chętnie na to przystaje: mruczy, ogonkiem wachluje i jest cały taki mięciutki i szczęśliwy. Zaś jeśli nie mamy – umie znaleźć sobie jakieś inne, równie pożyteczne zajęcie, w stylu monitorowania okolicy za oknem, śnienia czarodziejskich, kocich snów lub pielęgnowania jeszcze nieco lichego futerka.
Z innymi kotami Orkisz przeważnie się dogaduje. Czasem tylko, gdy ktoś próbuje wejść mu na głowę, klarownie wyraża swą opinię na ten temat, lecz wszyscy szybko się uczą się, ile centymetrów mierzy Orkiszowa strefa komfortu…
Kocur jest zaszczepiony i wykastrowany. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Urodził się w marcu 2020. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Orkisza wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!