Orestes
Wirtualni opiekunowie Orestesa:

Pan Michał K.
Pani Anita M.
Pani Marianna N.
Pani Natalia N.
Pani Martyna P.
Pani Kaja Rz.
Pani Sabina Sz.
Pani Beata W.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Orestes całe życie mieszkał z człowiekiem. Domek jednorodzinny, kawałek podwórka i on — bury kotek 🐈. Orestes za młodu pewnie trochę wojował i psocił, jednak z biegiem lat jego priorytety się zmieniły. Ciepły kąt, odrobina jedzonka i czułości w zupełności mu wystarczały 😺. Niestety z czasem, zmieniły się też priorytety jego opiekunów 🥺.
Szanowni państwo podczas przeprowadzki „zapomnieli” swojego milczącego przyjaciela 👋. Zdezorientowany kociak został bez dachu nad głową i jedzonka, za to ze złamanym serduszkiem 💔. Z każdym kolejnym dniem snuł się z coraz niżej zwieszonym łebkiem 😿. Usiłował „przykleić się” do któregoś sąsiada, jednak nikt go nie chciał. Porcja jedzonka i kocyk na nieogrzewanym ganku — to wszystko, co mogli mu zapewnić 😔.
Orestes zaczął chorować 🤒. Chudł coraz bardziej, a jego sierść, tuż przed największym zimnem, zaczęła wychodzić całymi kępkami. Przyplątała się też infekcja dróg oddechowych i oczu. W gabinecie na USG lekarka znalazła zapalenie trzustki i jelit 🔥.
Orestes dostaje antybiotyki, leki przeciwzapalne i rozkurczowe 👩‍⚕. Otrzymuje także preparaty wspierające pracę trzustki, osłonowe na jelita, florę bakteryjną i preparaty mające troszkę zahamować biegunkę.
Kocurek ma około 10 lat. Nie wiemy, jak zareaguje na te wszystkie zmiany, nie wiemy czy stres związany zamknięciem w klatce nie nasili dolegliwości, z którymi maluszek do nas trafił 😭. No ale cóż? Wyjścia za bardzo nie mamy.
Z całego serduszka zachęcamy do wspierania tego biednego pana kota.

www.pomagam.pl/mwdaty

Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 (jest to adres korespondencyjny, nie jest to adres Mruczarni)
91-163 Łódź
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
PayPal: https://paypal.me/fundacjaprzytulkota
tytułem: dla Orestesa