Opieńka

Opieńka

Data publikacji: 26.02.2022

Opieńka uwielbia gdy ją miziamy i opowiadamy jej miłe rzeczy 🥰. Mruczy wtedy zadowolona i zrelaksowana. Wystarczy jednak niewielki hałas, by jej czujność wskoczyła na najwyższy poziom 🙀. Koteczka źle znosi pobyt w zatłoczonej kociarni. Duża liczba towarzyszy oraz ciągle zmieniający się ludzie, wywołują w niej lęk i potrzebę ukrycia się w ciemnym kątku 🙈.

I chociaż widać że Opieńka lubi towarzystwo ludzi i chętnie przychodzi na tulaski, to jednak bywają dni, w które strach wygrywa i mała nawet noska spod kocyka nie wyściubi 😿.

Opieńka dobrze dogaduje się z innymi kotami, jednak bardzo łatwo daje się zdominować tym, które lubią porządzić. Możliwe, że wynika to ze zbytniego kociego zagęszczenia u nas i związanym z tym stresem 😔.

Opieńka urodziła się około 2020 roku. Jest wykastrowana zdrowa i zaszczepiona, a testy FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Opieńkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!