Odynka

Data publikacji: 30.06.2021

Odynka jest kontaktowa, przekochana i całym sercem oddana człowiekowi. To jest właściwie taki koto-piesek, który najchętniej nie odstępowałby nas na krok. Gdy przychodzimy, ona wachluje nas uniesionym ogonkiem, mruczy donośnie i hipnotyzuje spojrzeniem. A wszystko to po to, by okazać, jak bardzo się cieszy na nasz widok. Wszystko po to, by zatrzymać nas na dłużej…
Jednak nie myślcie, że Odynka to wyłącznie ta pluszowa miękkość. Jej bogata osobowość mieści w sobie także, zaprawionego w bojach, kota tropiącego. Odynka tropi koty z kurzu, zapomniane chusteczki pod szafkami oraz niewidzialne pyłki wirujące w powietrzu. Zaś kiedy wszystkie kurze już wytarte, a chusteczki wywleczone, kicia nie gardzi także innymi, mniej pożytecznym zabawami, jak ganianie za wędką lub puchatymi piłeczkami.
Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Odynka może być jedynym kotem w domu.
Kicia przebywa w Łodzi, jest wykastrowana i zdrowa. Testy na FIV/FeLV ma ujemne, urodziła się w 2020 roku.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Odynkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

fot. K. Ulańska
www.ulanka.net