Odynka

Data publikacji: 10.01.2021

Dla Odynki każdy powód do zabawy i niepohamowanej radości jest dobry. Bryka, wierzga i salta wykręca na widok drobinki kurzu wirującej w powietrzu lub okruszka karmy na podłodze.
Mała jest typem ciekawskiej iskierki. Zagląda nam w oczy, ociera o nogi, a gdy nie mamy dla niej czasu – szybko znajduje sobie inne zajęcie przy jakieś piłeczce, sznureczku lub… paproszku.
Odynka to bardzo ludziolubna panienka. Biega dokoła nas z ogonkiem skierowanym w niebo, całym ciałkiem okazując radość z naszej obecności. Noszona na rękach z ciekawością obserwuje świat z wysokości, masuje, ugniata i wtula się całą mocą swą.
Koteczka jest młodziutka, urodziła się prawdopodobnie w lutym 2020 roku. Bezbłędnie korzysta z kuwetki, je posiłki z miseczki i potrafi umyć sobie pyszczek po obiadku. Inne koty jej nie przeszkadzają, traktuje je, jak oczywistą oczywistość.
Jest zdrowa, zaszczepiona i wykastrowana; testy FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16:00 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Odynkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!