Nuka

Data publikacji: 3.10.2020

Nuka urodziła się w kwietniu tego roku. Chociaż w stosunku do obcych jest troszkę nieśmiała, to gdy już się z kimś zapozna i polubi – pozwala na bardzo dużo. Kicia uwielbia mizianki i przytulanki. Pięknie wtedy mruczy, rozciąga się jak długa, wystawia brzuchol i mruży zalotnie oczęta.
Jak każdy młody kociak, królewna uwielbia się bawić, biegać i kotłować. Wspinaczka pod sam sufit, poznawanie nowych miejsc i zdobywanie trudno dostępnych zakamarków to jest to, co małą interesuje najbardziej.
Do innych kotów Nuka nastawiona jest pozytywnie. Nie przeszkadzają jej w żaden sposób, a czasem nawet są przydatne, bo można się z nimi pokotłować lub urządzić synchroniczną galopadę przez salony.
Nuka jest zaszczepiona, zdrowa, testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, takiego z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kociątko wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!