Nowe Wirtualne Adopcje

Nowe Wirtualne Adopcje
Data publikacji: 17.05.2019

Po chwili urlopu od Wirtualnych Adopcji, wracamy pełną parą z mnóstwem dobrych wiadomości! Grono Wirtualnych Opiekunów powiększyło się o Panią Monikę M., Panią Monikę J. oraz Panią Małgorzatę – witamy Panie gorąco i bardzo dziękujemy, że postanowiłyście wspierać naszych podopiecznych. Wasze wirtualne kociaki przesyłają rozmruczane podziękowania:

🍀 Lotka – Pani Monice J.,
🍀 Zmorka – Pani Monice M.,
🍀 Guliwer – Pani Małgorzacie R.

Guliwer i Lotka króciutko cieszyli się opieką Pani Małgosi i Pani Moniki, gdyż niemal zaraz po adopcji wirtualnej pojechali do własnych domków. 😻

Nasz nieoceniony Pan Wojciech Z. objął opieką aż czternaścioro fundacyjnych mruczków. 💖 Panie Wojtku, ogromnie dziękujemy – jest Pan niesamowity! Gucio, Lasek, Rududu, Cytrus, Limonka, Dexter, Krecik, Zmorka i Malinka z dziećmi – Rumiankiem, Melisą, Maciejką, Lawendą i Jasminą przesyłają wirtualne baranki i dziękują serdecznie za okazaną dobroć.

Kochani Wirtualni Opiekunowie, bardzo dziękujemy, że jesteście z naszymi sierściuszkami – jesteście wspaniali!

Jednocześnie zachęcamy do adopcji wirtualnych, na które bardzo czekają nasze mruczki. Jeśli chcesz zaopiekować się wirtualnie którymś z nich, napisz maila na adres: wirtualki@przytulkota.pl z wyrażeniem chęci zostania Opiekunem Wirtualnym. Opiekunowie co miesiąc wpłacają zadeklarowaną kwotę na konto Fundacji (nie mniejszą niż 30 zł – czyli 1 zł dziennie), a szczęśliwe koty zjadają posiłki, o które zadbali ich wspaniali Opiekunowie!
Naszych podopiecznych możesz zobaczyć tutaj: https://przytulkota.pl/index.php/category/nasi-podopieczni. 💚