Norman

Data publikacji: 04.02.2021

„Cześć. Ja jestem Norman i wcale mi nie przeszkadza, że mnie mylą z Loganem. Powiem Wam w tajemnicy, że ja w zabawie też czasem mylę nasze łapy i ogony, bo jak się tak kotłujemy i kotłujemy, to tracę rachubę, które futro czyje i do kogo należy pazurek wbity w moje czoło… Więc nie mam żadnego żalu do ciotek. Nic a nic.
W życiu są ważniejsze rzeczy niż imię. Ważniejsza jest miska jedzenia, ważniejszy jest brat u boku, ważniejsza jest ciepła podusia i ładny widok z okna. A ja to wszystko mam i jestem szczęśliwy.”
Norman to brat Logana. Jak na młode kocię przystało, jest ciekawski, wszędobylski i bardzo energiczny. Całe dnie wypełniają im wspólne wspinaczki, gonitwy, loty z wysokości, gry w piłkę z piłką i bez piłki, polowania na pluszowego miśka oraz ulubione – zabawy z wędką.
Kocięta urodziły się w sierpniu 2020. Uczą się jeszcze zaufania do ludzi. Potrafią mruczeć i się przytulać, ale treningi zagajania i proszenia o głaski nadal trwają.
Chłopcy są zdrowi, mają czipy i obowiązkowe szczepienia. Przy adopcji obowiązuje umowa adopcyjna. Szukamy im wspólnego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani maluszkami, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie między 11 i 18 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Normanka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!