Niobe

Data publikacji: 21.07.2020

Niobe urodziła się w maju, więc teraz ma około trzech miesięcy. Jak na zdrowego kociaka przystało, malutka długo w miejscu nie usiedzi. Wszystko w zasięgu jej noska musi zostać szczegółowo obwąchane, a w zasięgu jej łapek – poklepane, popacane i ewentualnie – rozhuśtane… A jak już się coś rozhuśta to… hulaj dusza piekła nie ma.
Niobe nie ma oporów przed byciem noszoną, jednak bardzo szybko nudzi jej się siedzenie w jednej pozycji. Prezentowana sceneria musi się dość szybko zmieniać, by dziecinka znieruchomiała, no chyba że jest wybawiona i obżarta, to wtedy przyśnie… Jednak znacznie lepiej funkcjonuje na swoich czterech łapkach: wspinaczka, wyścigi, chowany i berek… Najchętniej z siostrami: Polly i Tią lub innymi kociakami z naszego przedszkola.
Kicia jest zaszczepiona i zdrowa. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem, lepiej gdyby zamieszkała z jakimś kotkiem do towarzystwa.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kicię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!