Niecierpek

Niecierpek

Data publikacji: 18.02.2020

Niecierpek urodził się w kwietniu 2019 roku. Jest wrażliwym i nieśmiałym koteczkiem. Lubi inne koty, chętnie się z nimi bawi i przebywa w ich bliskości. Za ludźmi przepada nieco mniej, lecz to kwestia czasu i odrobiny cierpliwości. W domku tymczasowym głaski i tulaski były już na porządku dziennym, lecz gdy po kilku miesiącach kocurek trafił do kociarni – wycofał się do skorupki i jeszcze nie obmyślił, jak się z niej wydobyć. Jednakże, mimo niewielkiego lęku przed obcymi, Niecierpek jest bardzo ciekawy ludzi i ich zajęć. Podgląda zza drapaczka, fotela lub z parapetu, gdy krzątamy się w jego pokoju, a gdy długo śniadanka nie ma – nawołuje miauczeniem, jakbyśmy znali się od lat… Niecierpek bardzo potrzebuje domku, by otworzyć się na człowieka i wszystkie te dobrości, które człowiek może mu zaoferować.
Niecierpek jest wykastrowany, zaszczepiony, testy FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kociak z dużym powodzeniem dogaduje się z innymi kotami i małym psem.
Jeśli jesteście zainteresowani Niecierpkiem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować małego wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!