Nida

Data publikacji: 26.02.2022

Nida umie biec przez pokój z ogonkiem uniesionym wysoko do sufitu 🐈. Umie ocierać się mięciutko o ludzkie nogi, a przy tym pięknie mruczeć i główkę z wielką gracją do głaskania nadstawiać 🥰. Nida wie, jak się przypodobać i jak poprosić człowieka o mizianki. Tylko… Musi mu zaufać 🙈.

Ta doświadczona przez życie koteczka jest bardzo spokojna 👼. Większość czasu przesypia na dobrze nasłonecznionych półeczkach ☀. Lubi, żeby było ciepło. Z innymi kotkami dogaduje się w ten sposób, że raczej schodzi z drogi tym bardziej bojowo nastawionym ✌️.

Czasem, gdy robi się gwarno i tłoczno w kociarni, albo gdy przyjdzie ktoś nieznany, Nida szybciutko przeciąga się na legowisku i rachu-ciachu znika pod stołem lub zagrzebuje pod jakimś kocykiem. Znika sobie po kociemu, by przeczekać 🤷‍♀️.

Nida urodziła się około 2014 roku. Jest wykastrowana, zdrowa i zaszczepiona, a testy FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Nidę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!