Nemi

Data publikacji: 21.05.2021

Nemi to kochana kocia przylepeczka. I chociaż by zaufać nowym ludziom potrzebuje troszkę czasu, to przecież odrobina ostrożności w nawiązywaniu przyjaźni, jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Nemi uwielbia spać w dobrze nasłonecznionych miejscach. Wygrzewa się cała, jak długa i szeroka, jakby chciała wynagrodzić sobie wszystkie mroźne noce spędzone na ulicy. Gdy przychodzimy do jej pokoiku i zagajamy spokojnym głosem, ona zeskakuje z gracją na podłogę i zaczyna wywijać ósemeczki, strzelać baranki i ocierać o wszystkie dostępne powierzchnie. Czasem prawie na główce staje i wykręca fikołka, gdy się zapomni w tych swoich wyrazach zadowolenia…
Z innym kociastymi Nemi dogaduje się bez zbędnych słów. Traktuje ich jak oczywistą oczywistość. Jest młoda, więc możliwe, że gdy jeszcze nieco się rozluźni to trochę pobryka w zabawie z piłeczką, lecz póki co – jest spokojna i raczej leniwa…
Urodziła się w kwietniu 2019, jest wykastrowana, zaszczepiona, a testy na FIV i FelV ma ujemne. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
A może chcielibyście adoptować Nemi wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!