Negra

Data publikacji: 20.10.2019

Negra to delikatna kicia, o spokojnym usposobieniu. Mała ma już 4 miesiące, jednak wygląda na nieco mniej. Jest drobna i lekka jak piórko. Plamki z mgiełki na oczach to prawdopodobnie skutek przebytej kiedyś infekcji. Malutka widzi, chociaż nie tak dobrze, jak wszystkie koty. Gdy ją miziamy kruszynka mruczy nieśmiało i mruży te swoje niesamowite oczyska. Gdy przestajemy, przechyla główkę i czeka na więcej. Zabawy z wędką i innymi zabawnymi przyborami, są bardzo mile widziane.
Negra jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia i czip. Dobrze dogaduje się z innym kociętami w naszym przedszkolu. Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej takiego, w którym mieszka już inny kotek, który nauczy małą życia lub żeby poszła na swoje w dwupaku, z jakimś innym naszym przymilaskiem.
Jeśli jesteście zainteresowani małą, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Negrę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!