Natalia Turek – nasza Osobowość Roku

Natalia Turek – nasza Osobowość Roku

Data publikacji: 17.04.2021

Będąc łódzkim zwierzolubem, trudno nie znać Natalii Turek. Ta dziewczyna jest wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Zaginął pies? Natalka w środku nocy wsiada do samochodu i pędzi na ratunek. Wydarzył się wypadek i służby ociągają się z udzieleniem pomocy zwierzęciu? Natalia zaraz zrobi ze służbami porządek, a gdy trzeba – będzie pierwsza na miejscu zdarzenia. Jej miłość do zwierząt nie ma granic. Dokarmia bezdomniaki, odławia chore i potrzebujące stworzenia, organizuje dzikusom kastrację, poszukuje zaginionych zwierząt właścicielskich i robi to od lat, całkowicie bezinteresownie. Udzielając się na zwierzolubnych grupach, zawsze służy radą i wsparciem. Zawodowo pracuje dla naszej fundacji – jako koordynator Mruczarni czuwa, by koty były należycie zaopiekowane, a w lokalu wszystko funkcjonowało jak w zegarku. Zajmuje się adopcjami realnymi i wirtualnymi, bazarkiem, prowadzi najróżniejsze zestawienia. Bez niej – jak bez ręki.

W tym roku Natalia została zauważona i publicznie doceniona: otrzymała nominację na Osobowość Roku w kategorii działalności społecznej i charytatywnej: https://dzienniklodzki.pl/p/kandydat/natalia-turek%2C1903541/. Natalka, gratulujemy i jesteśmy z Ciebie dumni!

Tutaj pewnie nastąpi pewnego rodzaju zdziwienie, ale wcale nie mamy zamiaru zachęcać Was do oddawania głosów na Natalię, gdyż takie życzenie wyraziła sama zainteresowana. Nominacja jest dla niej ogromnym wyróżnieniem i dziękuje za nią z całego serca. Z całego serca także prosi: pieniądze, które mielibyście przeznaczyć na głosy – przeznaczcie na bezdomne zwierzęta.

Natalia! Dla nas jesteś zwyciężczynią tego konkursu, niezależnie od miejsca, które zajmiesz.