Nala

Data publikacji: 26.03.2021

Nala urodziła się około 2019 roku. Koteczka ma wszystkie kocie przymioty: umie rzucać tajemnicze, powłóczyste spojrzenia, umie cichutko spać zwinięta w miękką kuleczkę na fotelu, umie się przymilać, zalotnie ocierając o ludzkie nogi i dłonie, umie się wtulać w nasze ramiona i w końcu – umie brykać i broić, jak większość młodych, zdrowych kotów.
Nala jest bardzo towarzyska i przymilna. Dobrze się czuje w centrum zdarzeń, ale gdy nadchodzi czas na drzemkę, potrafi się zamknąć w sobie i przespać pomniejsze tornado.
Szukamy dla Nali troskliwego domku, który zadba o nią najlepiej jak to możliwe, obdarzy miłością i troską, na którą malutka zasługuje jak nikt inny. Kicia jest wykastrowana, zaszczepiona, a testy na FIV/FeLV ma ujemne. Widok innych kotów ją ekscytuje, trąca je łapką i podgryza ogonki. Chce się z nimi bawić i hasać. Szukamy domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Nali, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. Jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, a w weekendy Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować ją wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!