Molly – eksplozja energii

Molly – eksplozja energii
Wirtualny opiekun: Pani Aleksandra. Dziękujemy!
Zostań opiekunem wirtualnym


To ja bura Molly polecam się do adopcji. 😉 Mam niecały rok, rozpiera mnie energia i bardzo lubię przebywać z człowiekiem. Będę chodzić za Tobą jak pies, wgramolę się na kolana jak tylko usiądziesz i rozdaję buziaczki jak tylko się pochylisz nade mną. Lubię wszelkie zabawy i gonitwy. W sumie najlepiej jakbym była sama, bo czasem inne koty w Mruczarni mnie wkurzają, wtedy syczę i odganiam je łapką. Ale jak się dogadam z innym kotem to też będzie fajnie, bo razem będziemy się bawić 😉

Szukam domku odpowiedzialnego i kochającego, w którym będę w centrum uwagi. Domek musi mieć zabezpieczone okna, bo lubię wszędzie wskakiwać i dokazuję jak pijany zając. Do tego wymagane będzie podpisanie umowy adopcyjnej.

Jestem wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana i mam książeczkę zdrowia.

Nic tylko mnie brać i kochać ❤

W sprawie adopcji dzwoń, 798 404 876 (jeśli nie odbieram proszę o smsa) lub od razu pisz na adoptuj@przytulkota.pl

A może chciałbyś adoptować mnie wirtualnie?
To bardzo proste — wystarczy napisać maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia moim wirtualnym opiekunem. A następnie, co miesiąc wpłacać zadeklarowaną kwotę.
Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😀 ) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Mogę na Ciebie liczyć?

Do dzieła!❤

Molly3

Molly2

Molly4

Molly1-zdjęcie głowne

1

2

3

4

5

6

7

8