Modraszka

Modraszka
Data publikacji: 2.08.2019

Podobno urodziłam się w maju. Ciocie tak mówią. Opowiadają mi, że to jest taki miesiąc, który ludzie i koty lubią, bo wtedy jest ciepło, widno i wszystkim jest weselej. Fajnie urodzić się w takim dobrym miesiącu, prawda? Może dzięki temu ja zawsze mam dobry humor? Nie smucę się nawet, gdy Pazik i Rusałka mnie prześcigną. Ja wtedy się kładę na plecach, macham sobie łapkami i się cieszę, że oni są szczęśliwi, że mnie przegonili. Czasem to nawet wolę jak mnie przegonią, bo mogę sobie odpocząć i się wydyszeć.

Lubię też, gdy ciocie przychodzą do naszego pokoiku i machają nam sznureczkami i patyczkami a my biegamy, biegami i biegamy… I lubię, gdy nas potem biorą na ręce i tulą i szepczą do uszek miłe rzeczy.

Modraszka jest bardzo towarzyska, przytulaśna i radosna. Szukamy jej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Może iść do domku z braciszkiem lub siostrzyczką lub jako towarzyszka do innego kotka.

Jeśli jesteście zainteresowani małą, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować Rusałkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!