Młot pneumatyczny poszukiwany – z obsługą lub bez 😄

Młot pneumatyczny poszukiwany – z obsługą lub bez 😄

Data publikacji: 24.10.2023

UWAGA, UWAGA❣️ POSZUKUJEMY SUPERMANA 🦸‍♂️ LUB SUPERMANKI 🦸‍♀️ na sobotę, 28 października❣️

Kochani, jak dobrze wiecie, demolka w Słowiku postępuje. Przygotowujemy budynek do niezbędnych prac, by nie musieć płacić za demontaż lub skuwanie czegoś, z czym możemy uporać się samodzielnie.

W najbliższy weekend planujemy skuć wszystkie betonowe posadzki, a do tego niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Mamy do dyspozycji tylko jeden młot pneumatyczny, którym wymieniają się nasi panowie. Problemy są dwa: jedno narzędzie i 5 panów, którzy ze zmęczenia nie wiedzą, jak się nazywają… 🥺

Kochani, może macie na wyposażeniu młot pneumatyczny i moglibyście pomóc nam w Słowiku? Jeżeli tak, przyjmiemy Was z otwartymi ramionami! 🥰

W sobotę, 28 października, od 11:00 planujemy ciąg dalszy prac i rozłożymy metaforyczny czerwony dywan przed człowiekiem, który będzie mógł nam pomóc.

Jeżeli macie młot pneumatyczny, ale nie możecie przyjechać by z nami działać – może moglibyście nam go wypożyczyć? 🙏 Z dodatkowymi narzędziami akcja pójdzie znacznie sprawniej.

Jeśli w jakiś sposób możecie nam pomóc (osobiście lub wypożyczeniem młota), ogromnie prosimy o kontakt telefoniczny: 530 271 003.

Dziękujemy! 💞