Mirabelka

Mirabelka

Data publikacji: 06.03.2023

Mirabelka została skrzywdzona przez człowieka. Człowieka, który adoptował ją, kiedy była słodkim 8-tygodniowym kociakiem, a oddał – po ponad 6 wspólnych latach.

Po tym wszystkim Mirabelka nie odnalazła się w kociarni, wśród dużej ilości mruczków. Srożyła się i denerwowała, kiedy inne koty skakały jej po głowie i ostatecznie – gniewała na cały świat. Jednak, gdy przenieśliśmy ją do pomieszczeń, w których zamieszkała z tylko jedną, spokojną kotką, Mirabelka odżyła.

Codziennie rano podbiega, żeby się przywitać, ociera o nogi, miękko wskakuje na nasze kolana i domaga mizianek. Czasem miewa jeszcze te swoje lęki, czasem trochę pomarudzi, ale przez większość czasu jest rozluźniona, spokojna i bardzo, ale to bardzo kochana.

Mamy nadzieję, że jej zranione serduszko w końcu się zagoi. Że kiedy zamieszka w domu pełnym miłości i troski, dobre myśli w jej główce, przegonią złe wspomnienia i mała w końcu będzie szczęśliwa.

Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Takiego, w który mieszka jakiś spokojny kot, albo takiego, w którym będzie jedyną kicią. Mirabelka jest zdrowa, zaszczepiona i wykastrowana. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Urodziła się w kwietniu 2016, przebywa w Łodzi.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Mirabelkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jej imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł. To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!