Min

Data publikacji: 12.01.2022

Min jest najspokojniejsza z trójki rodzeństwa, najchętniej z nich wszystkich przystaje na tulenie i mizianki, chociaż sama jeszcze nie umie o nie poprosić. Ale i tak, kiedy nadchodzi pora, biegnie w podskokach by bawić się i szaleć z bratem i siostrą. Bo Min jest typowym malutkim kotkiem, który kocha dobrze zjeść, pokotłować się z innymi kociakami, a potem sobie słodko pospać. W domu tymczasowym przyzwyczajona jest do starszych kotów i małych psów.

Szukamy dla niej odpowiedzialnego domku, domku z jeszcze bardziej odpowiedzialnym Opiekunem. Dorastający kot to nie lada wyzwanie, dlatego decyzja o jego adopcji powinna być w stu procentach przemyślana i świadoma.
Mała urodziła się we wrześniu 2021. Jest odrobaczona i zaszczepiona.
Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Z uwagi na młody wiek, dobrze, jakby w domku był już inny koci towarzysz, który nauczy małą go żyć. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować ją wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!