Mido

Data publikacji: 02.02.2023

Mido to kotek, który większość dotychczasowego życia spędził na dworze 🌦. Ufał i pozwalał się dotykać jedynie swojemu karmicielowi, który niestety, jakiś czas temu umarł 😿. I teraz w kociarni, ten cudny wstydzioszek walczy sam ze sobą, bo widać, że bardzo by chciał być głaskany, ale jeszcze troszkę się boi… 🥺

Jednak jakiś czas temu, w tym tunelu nieśmiałości pojawiło się światełko ✨. Miduś niedawno uległ urokowi naszej Julii, odważył się dotknąć i… pomruczał. No i teraz kiedy jest cicho, a Julia ma czas, to on przysiada w jej pobliżu niczym sfinks, opiera się dumnie na przednich łapkach, leciutko unosi kuperek, nadstawiając go do miziania 🥰.

Mido urodził się około 2016 roku. Jest zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony. Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Ludzi o wielkich sercach, którzy zaakceptują to, że ten przystojniak będzie potrzebować czasu, by zaufać i się otworzyć.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. 📞 Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Mida wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!