Melon

Data publikacji: 09.06.2021

Melon to bardzo delikatny i wrażliwy maluszek. Chociaż w lecznicy się miział i pokazywał brzusio, to w kociarni zamknął się w sobie i przemyka niczym cień samego siebie. Gdy w pobliżu są ludzie, Melonik najbezpieczniej czuje się w jakiejś budce, z której od czasu do czasu wygląda żeby sprawdzić jak się sprawy mają.
Jednak, gdy w pokoju Melona jest jeden człowiek, człowiek któremu Melonik troszkę już ufa, mały wychodzi z ukrycia, obwąchuje, ogląda, próbuje się bawić. Melonik czasem nawet podbiega na wyciągnięcie ręki, lecz gdy ta ręka chce go dotknąć, kotek się przestrasza i robi kroczek w tył.
Melonik potrzebuje czasu i nieco cierpliwości, żeby zaufać. Jesteśmy pewni, że ten mały chochlik, ten wulkan pozytywnej energii, animator zabaw wśród naszych najmłodszych kociaków otworzy się w końcu i jeszcze wszystkim pokaże swój rozmruczany, przydymiony brzusio.
Z innymi kotami Melon dogaduje się bardzo dobrze. Ma około ośmiu miesięcy, jest wykastrowany, zaszczepiony i zdrowy. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Przebywa w Łodzi. Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Melona, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. Jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, a w weekendy Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
A może chcielibyście adoptować go wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!