Marvin

Data publikacji: 14.01.2021

Marvin urodził się w sierpniu 2020. Jest bury w czarne, grube pręgi, które sprawiają, że momentami więcej na kocie widać czarnego, niż burego…
Marvin uwielbia spędzać czas z bratem Edwinem, w stosunku do którego jest bardzo opiekuńczy. Z czułością myje jego futerko i uszka, a podczas snu – obejmuje go łapkami i wtula się bardzo mocno.
I chociaż Marvin jest kotkiem, który z dystansem podchodzi do ludzi, to nie potrafi oprzeć się wędce z dyndającą zabawką lub piórkiem. Nie jest wtedy ważne, że to człowiek tą wędką kusi i nęci. Dla takiej zabawy, to Marvin nawet przystanie w pobliżu, by łaskawie dać się pomiziać, wytulić i w czółko pocałować. Pod płaszczykiem niedostępnego straszka, skrywa się kochany, spragniony miłości maluszek, który coraz częściej nam się objawia.
Szukamy dla młodego przyjaznego domku, który zapewni mu spokój i rozrywkę w odpowiednich proporcjach. Idealnie by było, gdyby Marvin mógł zabrać ze sobą swojego brata Edwina lub gdyby zamieszkał gdzieś, gdzie jest już kotek, który pozwoli się przytulić i umyć przed wspólną drzemką.
Kocurek jest zdrowy i zaszczepiony. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Marvinka, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować malucha wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!