Marlenka

Marlenka

Data publikacji: 23.11.2020

Marlenka to prawdziwa kocia wojowniczka. Błąkała się tygodniami po osiedlowych uliczkach, zaczepiała ludzi, zaglądała im w oczy, szukała ciepła i bezpiecznego miejsca. Niestety, nikt Marlenki nie przygarnął, nikt nie ogrzał jej zziębniętego ciałka.
Jedynie ktoś wystawił miskę z mlekiem i tekturowe pudełko… Tak, jakby to miało odmienić los kociczki.

Pewnego wieczoru Marlenka próbowała dostać się na drugą stronę jezdni i wpadła wprost pod rozpędzone auto, którego kierowca nie zdążył zahamować. Przerażone zwierzątko wypadło z drugiej strony samochodu, biegnąc wprost na naszą wolontariuszkę. Magda natychmiast złapała koteczkę i pognała do najbliższego weterynarza. Trudno w to uwierzyć, lecz z tej groźnie wyglądającej sytuacji, Marlenka wyszła jedynie ze złamanym wąsem. W jednym kawałku, cała i zdrowa, lecz zmarznięta i potwornie wygłodzona, zamieszkała w domu tymczasowym u Magdy.

Dziewczyna weszła do domu jak do siebie – rozstawiła kocich rezydentów po kątach, od razu wpakowała się na kolana i pokazała wszystkim, kto tu rządzi. W tym 8-miesięcznym ciałku drzemie dusza prawdziwej wojowniczki, która nie podporządkuje się nikomu!

Przed Marlenką niezbędna profilaktyka i kastracja, a następnie szukanie najlepszego domu na świecie.

W naszej fundacji na tę chwilę przebywa około 90 kotów. Profilaktyka, diagnozowanie i leczenie chorych zwierząt, kastracje i pozostałe zabiegi to kwoty wręcz astronomiczne. Tylko z Państwa pomocą możemy pomagać potrzebującym zwierzakom. Jeśli uważacie Państwo, że to co robimy ma sens, bardzo prosimy o grosik do skarpety Marlenki. Na start jej nowego, lepszego życia.

Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 (jest to adres korespondencyjny, nie jest to adres Mruczarni)
91-163 Łódź
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
PayPal: https://www.paypal.me/fundacjaprzytulkota
tytułem: Marlenka
*środki niewykorzystane na Marlenkę, będą przeznaczone na cele statutowe.
Dziękujemy!