Mark
Wirtualni opiekunowie Marka:

Pani Barbara D.
Pani Patrycja G.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Mark to kotek, który kilka miesięcy temu schronił się u nas przed wojną. Do niedawana wycofany gburek, który straszył groźną minką i skutecznie zniechęcał wszystkich ludzi do siebie, teraz — przyjemniaczek nie z tej ziemi 😻!

On tak po prostu, któregoś dnia zaczął ocierać się o nasze nogi, mruczeć zalotnie i prosić o głaski 😇. Nie uciekał, nie buczał, nie rzucał morderczych spojrzeń… Zwyczajnie zaczął tego CHCIEĆ 😸.

Po gburku nie ma już śladu, więc apetyt na domek dla tego przystojniaka pojawił się w nas ze zdwojoną siłą ☄. Mark lubi mizianki, długie rozmowy o życiu, lubi obserwować świat za oknem i grzać się w promieniach słońca.

Kociak jest nosicielem FIV, ale nie ma żadnych objawów choroby. Z innymi kotami się dogaduje, jest wykastrowany i zaszczepiony. Urodził się około 2014 roku. Przebywa w Łodzi 🛶. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie na jeden z tych numerów: 798 922 412, 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Marka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na wirtualki@przytulkota.pl, podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł). To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła 🚀!