Mark
Wirtualni opiekunowie Marka:

Pani Barbara D.
Pani Patrycja G.
Pani Anita M.
Pani Barbara M.
Pani Ewa M.
Pani Magda M.
Pani Anna Ś.
Pan Wojciech Z.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Mark to kotek, który kilka miesięcy temu schronił się u nas przed wojną. Do niedawana wycofany gburek, który straszył groźną minką i skutecznie zniechęcał wszystkich ludzi do siebie, teraz — przyjemniaczek nie z tej ziemi 😻!

On tak po prostu, któregoś dnia zaczął ocierać się o nasze nogi, mruczeć zalotnie i prosić o głaski 😇. Nie uciekał, nie buczał, nie rzucał morderczych spojrzeń… Zwyczajnie zaczął tego CHCIEĆ 😸.

Po gburku nie ma już śladu, więc apetyt na domek dla tego przystojniaka pojawił się w nas ze zdwojoną siłą ☄. Mark lubi mizianki, długie rozmowy o życiu, lubi obserwować świat za oknem i grzać się w promieniach słońca.

Kociak jest nosicielem FIV, ale nie ma żadnych objawów choroby. Z innymi kotami się dogaduje, jest wykastrowany i zaszczepiony. Urodził się około 2014 roku. Przebywa w Łodzi 🛶. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie na jeden z tych numerów: 798 922 412, 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Marka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na wirtualki@przytulkota.pl, podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł). To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła 🚀!