Energiczny Marian także ma swój dom :)

Energiczny Marian także ma swój dom :)
Wirtualny opiekun: Pani Ula oraz Pani Gosia i Pan Radek. Dziękujemy!
Zostań opiekunem wirtualnym

Pełen młodzieńczego czaru, ten około roczny kocur trafił do nas jako kot bezdomny. Błąkał się po osiedlu, zaczepiał przedszkolne dzieciaki,towarzysząc im na placu zabaw. Dopominał się uwagi i jedzenia. Za naszą wolontariuszką przyszedł do pracy i już został. Skwerek pod blokiem nie jest odpowiednim miejscem dla proludzkiego kocurka, dlatego Marian szuka domu, który wynagrodzi mu czas, gdy był bezdomny.
Kocurek został wykastrowany w naszej zaprzyjaźnionej lecznicy. Został też odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.A jaki jest Marian?Marian uwielbia być w centrum zainteresowania. Lubi zwracać na siebie uwagę, zabiega o nią, zaczepia, podskakuje, biega za piłeczką, wdzięczy się i prosi o głaski. Chce mieć człowieka tylko dla siebie i daje tego dowód za każdym razem, gdy pojawi się on w zasięgu jego wzroku.Uwielbia gdy poświęca mu się dużo czasu – jest wtedy najszczęśliwszym kotem na świecie. W relacjach z innymi kotami chce być dominujący. Próbuje ustawiać wszystkich po kątach, chce by wszystkie koty były mu poddane. Marian dopiero uczy się relacji z innymi kotami, więc odpowiednim dla niego byłby domek, w którym cała uwaga skupiona byłaby tylko na nim.Marian to wspaniały przyjaciel – taki na całe życie. Będzie wdzięczny i na pewno będzie kochał człowieka ponad wszystko. Po miesiącach tułaczki po osiedlowych uliczkach, ten energiczny kocurek zasługuje na kochający i najlepszy domek.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy: adoptuj@przytulkota.pl lub z Agnieszką 604 268 143, 509 581 758 agnieszka@przytulkota.pl.

marian3

marian2

marian11

marian1