Margo – jednooka burasiunia po wygranej walce z guzem

Margo – jednooka burasiunia po wygranej walce z guzem
Data publikacji: 3.01.2018

Margo została znaleziona w parku przez pewną Dobrą Duszę. A był to dzień zimny, deszczowy i wietrzny. Koteczka była bardzo chora, ledwo podeszła do swojej wybawicielki. Pani codziennie karmiła malutką i szukała dla niej pomocy, ale fundacje były przepełnione. Koteczka z dnia na dzień była coraz słabsza. Na szczęście pomoc się znalazła. W naszej fundacji.

Margo była w opłakanym stanie – pchły, wszoły, duże wychudzenie, gorączka, uszkodzone i ślepe oczko, duży guz w okolicy kąta żuchwy i gęsta, lejąca się wydzielina z nosa. Na szczęście została wyleczona, a guz okolicy nozdrzy tylnych usunięty. Wynik histopatologii jest dobry, tzn. był spowodowany przewlekłym zapaleniem błony śluzowej jamy nosowej. Była to zmiana nienowotworowa, będąca najprawdopodobniej wynikiem urazu, obecności ciała obcego lub infekcji.

Obecnie Margo czuje się już dużo lepiej, a apetyt jej dopisuje bardzo. Przebywa w domu tymczasowym, gdzie dochodzi do pełni sił. Czeka ją jeszcze sterylizacja i może szukać domu.

Koteczka jest jeszcze trochę płochliwa, ale ten stan szybko minie, tym bardziej, jeśli znajdzie swojego własnego człowieka, który ją pokocha.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl lub pod numerami: Aga — 604 268 143, Magda — 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Margo wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

Margol

IMG_7640

IMG_7636

IMG_7635

DSC_0395

DSC_0381