Manulek

Manulek

Zostań opiekunem wirtualnym

Przedstawiam się Wam ja Malunek- nazwali mnie tak, ponieważ podobno przypominam wyglądem dziko żyjącego kota z azjatyckich stepów- Manula.
Mam około 8 lat i moja historia troszkę przypomina historie dzikich kotów tylko nie ze stepów Azji a z teofilowskiego podwórka. Żyłem sobie tam od dawien dawna, żywiłem się odpadkami na śmietniku, trochę dokarmiali mnie dobrzy ludzie, walczyłem z innymi kocurami o terytorium i nawet zaprzyjaźniłem się z taka jedna kocią pięknością o imieniu Fibi. Tak płynęły lata aż zmęczony tym wszystkim z nadzieję na lepsze jutro bez żadnego problemu dałem się wypatrzeć i pogłaskać przy karmieniu takiej jeden dobrej wolontariuszce, która widząc mój zmęczony wyraz pyszczka i brak agresji postanowiła mi pomóc. Zorganizowała początkowo akcje łapania mnie na zabieg kastracji i przy okazji na tą akcje załapała się moją kocia przyjaciółka Fibi. Tym sposobem trafiliśmy do zaprzyjaźnione lecznicy i tam poddano mnie podstawowej profilaktyce, czyli zabiegowi kastracji, odrobaczaniu i szczepieniu. Dodatkowo stan moje uzębienia pozostawiła wiele do życzenia, więc usunięto mi cześć ząbków, aby zapobiec staną zapalnym mojego pyszczka. Przeszedłem ustawowy czas kwarantanny i miałem zostać znów wypuszczony na swoje terytorium, ale, że okres zimowy nastał to wstrzymano się z tą decyzją. I bardzo dobrze, bo ja wcale taki „dziki” nie jestem i bardzo podoba mi się w Mruczarni- jest tutaj cieplutko, dają mi jeść a jak gadam po kociemu do „ludziów” mi się przyglądających to oni wyciągają do mnie ręce powiem szczerze, że warto nadstawić łepek do głaskania, bo to bardzo miłe i relaksujące jest jak człowiek mizia mnie po futerku;)
I tako oto moja historia w telegraficznym skrócie.
Jeśli ujęła Cię moja historia i chciałbyś mnie wesprzeć finansowo, bo przecież te zabiegi profilaktyczne to trochę fundacje kosztowały a teraz muszą mi kupować jedzonko i żwirek, to wpłać proszę coś na mnie.

Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 91-163 Łódź (adres jest adresem korespondencyjnym – nie jest to adres Mruczarni)
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 709
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
z dopiskiem: darowizna dla Manulka

*środki niewykorzystane na cel wskazany, będą przeznaczone na cele statutowe.
Dziękuję Ci z całego mojego kociego serduszka♥!

Manulek6

Manulek5

Manulek4