Manuel

Data publikacji: 21.01.2021

„Cześć Ludzie! Jestem Manuel i mam sześć miesięcy. Albo pięć… No w każdym razie – dużo, co? Mam też dwóch braci i całe zastępy cioć. Ciocie są fajne i zadziwiająco przydatne, bo jeść kotom dają i wiedzą jak miziać, by wyzwolić w kocie mruczenie. Właściwie to nie wiem, kto fajniejszy: ciocie, czy bracia. Bo z ciociami nie poszaleję jak z Terrym. One są zwyczajnie za duże do tego. Drapaki by pozarywały biedaczki, chociaż ja po ich oczach widzę, że czasem, to by z nami poszalały… A bracia? Szaleć – szaleją, ale miziać nie potrafią i jedzenia nie przynoszą… Trudny wybór.”
Manuel to bystry, energiczny i bardzo tulaśny koci chłopczyk. Można go za uszkiem i po brzuszku, byle nie za długo, bo przecież zaraz trzeba lecieć i szaleć… Bawi się za dwóch, szaleje za trzech, ale o dziwo, na sen też znajduje czas.
Kocurek ma czip i obowiązkowe szczepienia. Urodził się około sierpnia 2020. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Przy adopcji obowiązuje umowa adopcyjna. Może zamieszkać z innym przyjaznym kotem lub pójść do domu z bratem – Terrym
Jeśli jesteście zainteresowani maluchem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kota wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!