Maniek
Data publikacji: 2.07.2019

M jak miłość, A jak asertywność, N jak nieszablonowość, I jak inteligencja, E jak empatia, K jak komunikatywność. To właśnie jest MANIEK.  Człowieka pokocha miłością bezwarunkową.  Nie wdaje się w konflikty z innymi kotami, ale zmuszony do reakcji, umie się bronić. Cechuje go wyjątkowe, biało-rude umaszczenie. Widząc wędkę, myszkę, piłeczkę podejmie odpowiednią aktywność – łapanie, podrzucanie, turlanie. Rozumie, że czasami można mieć gorszy dzień. Wysłucha, kiedy tego potrzebujesz, nie będzie krytykował i osądzał. Czyż to nie kot ideał? J

 

Maniek po raz pierwszy trafił pod opiekę fundacji w 2017 roku. Przybłąkał się na działkę rekreacyjną, której właściciele poprosili nas o pomoc.  Został wyleczony, wykastrowany i bardzo szybko znalazł domek. Wydawałoby się, że taki na zawsze. Życie napisało inny scenariusz. Na początku czerwca 2019 roku Maniek wrócił z adopcji. Ponownie szukamy dla niego domu. Jakiego? Odpowiedzialnego.   Pomożecie?

 

Maniek ma około 4 lat. Jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony. Posiada chip i książeczkę zdrowia. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny Aga: 604 268 143, Magda: 509 581 758. Prosimy o kontakt po godz. 16:00.

Ankieta przedadopcyjna dostępna jest online: https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/

A jeśli Maniek nie może być członkiem Twojej rodziny, lecz skradł Ci serce – możesz go adoptować wirtualnie.

To bardzo proste – wystarczy zgłosić nam mailowo na adres wirtualki@przytulkota.pl gotowość, by zostać wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł – to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.

Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale w Fundacji potrafimy je zamieniać w koci dobrobyt.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota.

Dziękujemy w imieniu Mańka i pozostałych podopiecznych!