Maluszki

Maluszki
Data publikacji: 19.05.2018

Trikolorka z kropeczką na nosie, ma na imię Kropka. Najbardziej biała z łatką — Łatka, czarna ze strzałką na nosku to Strzałka, a czarna bez strzałki — to Plamka. Dziewczynki mają niecałe trzy miesiące. Są już po pierwszym szczepieniu i rozpoczynamy szukanie dla nich najlepszych domków na świecie.

Kocięta są pod opieką Pani Doktor. Pod Jej czujnym oczkiem nauczyły się jeść pokarm stały i korzystać z kuwetki. Nie chcemy pisać, że są rozpieszczone, żeby nikomu nie podpaść… ale bardzo lubią być na rękach, bawić się i dokazywać… Są ciekawe świata, wszystkiego co się błyszczy albo rusza… A nawet jak się nie rusza, to zawsze można sprawdzić, czy jak na to wlezę, to czy się przypadkiem nie poruszy…

Ale żarty na bok! Szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów. Takich, którzy gdy rozkoszne kocięta zamienią się w dorosłe kocice, nie wystawią ich za okno, nie zapomną o sterylizacji albo o obowiązkowych szczepieniach.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją prosimy o kontakt mailowy: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758, Agą 604 268 143, Moniką 660 725 010 lub Lidką 798 404 876.

A może chcielibyście adoptować Kocięta wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę nie mniejszą niż 30zł.
To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

kocieta

kropkatri

kropkatrik

latka

latkal

plamka lepsza

plamkat

strzalka (2)

strzalka

wszystkie cztery